Gen Factor

Gen Factor to innowacyjny preparat wykorzystywany w medycynie i kosmetologii komórkowej służący do kompleksowej odbudowy i regeneracji skóry. 


Wspomaga wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA. Pod jego wpływem skóra zaczyna wykształcać nie tylko nowe włókna kolagenowe, ale też całą macierz tkankową, łącznie z gaszeniem stanu zapalnego. Gen Factor służy do dużych i małych zadań, które mają na celu odbudowę skóry. Preparat posiada udokumentowane działanie od terapii przeciwstarzeniowej, trądziku, trudno gojących się ran (np. oparzenia, owrzodzenia), po blizny potrądzikowe, pooparzeniowe, ubytki w tkankach, rozstępy itp.


Twórcami przełomowych receptur jest grupa 14 polskich naukowców pod kierownictwem dr Wojciecha Karwowskiego, specjalisty w dziedzinie bioinżynierii tkankowej i biomedycznej. Wieloletnie badania w laboratoriach inżynierii tkankowej wykazały wysoką skuteczność preparatu.

W składzie żelu Gen Factor  znajdują się izolowane proteiny takie jak: czynniki wzrostu, białka immunomodulacyjne, substancje bakteriostatyczne, jak również enzymy, poliamidy, pochodne kwasów nukleinowych i aminokwasów oraz unikalny zestaw witamin i związków mineralnych.

Terapia Gen Factor polega na zastosowaniu preparatu na wcześniej uszkodzoną tkankę lub inicjowanie tego uszkodzenia podczas zabiegu specjalistycznego, rozpoczynając w ten sposób intensywny proces regeneracji. Wykazuje szerokie zastosowanie przy użyciu profilowanej aparatury oraz terapii łączonych.

Efekty zabiegu:

– zagęszczenie skóry twarzy i ciała już po pierwszym zabiegu o ponad 20%,
– spłycenie blizn i rozstępów,
– zmniejszenie przebarwień,
– regeneracja naskórka po zabiegach inwazyjnych z zakresu medycyny estet.,
– działania łagodzące w stanach zapalnych, egzemie, łuszczycy i zmianach trądzikowych,
– działanie antyseptyczne, regenerujące oraz przeciwzapalne,
– normalizacja procesów gojenia głębokich uszkodzeń naskórka,
– łagodzenie stanów alergicznych,
– stymulacja układu odpornościowego skóry,
– stymulowanie ekspresji genów.

Warunkiem sukcesu terapii jest ścisłe przestrzeganie zaleceń pozabiegowych oraz pielęgnacja domowa wyłącznie zalecona przez kosmetologa!

Częstotliwość zabiegu:

Zaleca się wykonanie serii 3-6 zabiegów z częstotliwością:
– w terapii trądziku i chorób skórnych co 7-14 dni,
– w terapii przeciwstarzeniowej i redukcji blizn co 21-30 dni.

Efekt po jednym zabiegu:

Plastyka blizny po cesarskim cięciu

 

Klientka miała bardzo nieestetyczną bliznę po cesarskim cięciu oraz zrosty, które bardzo ją bolały. Przeszła plastykę blizny na brzuchu.

Po 2 tygodniach od operacji w gabinecie wykonałam zabieg fonoforezy na preparacie Gen Factor 03. Resztę produktu klientka otrzymała do domu i stosowała go dwa razy dziennie.

Efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

Po 9 dniach od zabiegu w gabinecie takie oto efekty.

Koszt zabiegu: 250 zł.

 

CENNIK:

Koszt zabiegu:
– kwasy plus Gen Factor – 250 zł
– mezoterapia mikroigłowa + BIOREPEEL + GF – 450 zł

 

Skontaktuj się ze mną