Mezoterapia igłowa okolic oczu preparatem RRS HA eyes

Jednym ze sposobów walki o pełną blasku skórę okolic oczu jest mezoterapia igłowa preparatem RRS HA eyes. Mezoterapia jest nieinwazyjną metodą stosowaną do odmłodzenia, rewitalizacji i głębokiej regeneracji skóry, a także w terapiach profilaktycznych w celu opóźnienia procesu starzenia się skóry.

 

Technika niewielkich mikronakłuć wykorzystuje powstały uraz jako naturalną odpowiedź skóry do stymulacji komórek naskórka i skóry właściwej. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające. Preparat RRS HA EYES jest koktajlem stworzonym do leczenia i pielęgnacji wrażliwej okolicy oka.
Skład preparatu do mezoterapii jest oparty na kwasie hialuronowym w połączeniu z różnymi kompleksami biorewitalizującymi.

Efektem zabiegu jest: nawilżanie, poprawa mikrokrążenia, rozjaśnienie skóry, poprawa konturów oczu, poprawa struktury skóry, zmniejszenie oznak starzenia, redukcja worków pod oczami, rozjaśnienie cieni pod oczami, działanie antyoksydacyjne.
Pojedynczy zabieg zalecany jest w celu natychmiastowego odświeżenia okolicy oka. W celu kompleksowej odnowy okolicy oka i przywrócenia młodego spojrzenia zalecana jest seria 4-6 zabiegów powtarzanych w odstępach 7-14 dni.

Preparat został nagrodzony Perłą Dermatologii Estetycznej w 2014 roku.
Produkty z logo „Perły” są synonimem bezpieczeństwa i skuteczności.

CENNIK:

Koszt zabiegu: 200 zł

Skontaktuj się ze mną