Oczyszczanie wodorowe

Terapia wodorowa, zwana także oczyszczaniem lub peelingiem wodorowym to nowy zabieg w kosmetologii.

Znakomite właściwości wody wodorowej zostały odkryte już dawno temu – udowodniono jej działanie przeciwstarzeniowe, odtoksyczniające i poprawijące wydolność organizmu.

Na tych właśnie właściwościach wody wodorowej oparto najnowszą technologię oczyszczania wodorowego.

oczyszczanie wodorowe Zabrze
oczyszczanie wodorowe Zabrze

W nawodorowanej wodzie znajduje się od 200-500 razy więcej wodoru niż w naturalnej wodzie – dzięki temu wolne atomy wodoru mogą „przyczepić się” do wolnych rodników powodujących starzenie i dzięki reakcji chemicznej stworzyć wodę. Tym samym dzięki tej reakcji uzyskujemy działanie przeciwstarzeniowe, detoksykujące i nawilżające.

Przy okazji woda wodorowa dzięki ruchowi cyrkulacyjnemu w głowicy – wykonuje delikatny peeling i głębokie oczyszczanie skóry z zanieczyszczeń – efekt znany z technologii oxybrazji.

Ponadto po zabiegu oczyszczania wodorowego stosuję także technologie infuzji oraz ultradźwięki – które znakomicie pomagają substancjom aktywnym wniknąć wgłąb skóry.

Zabieg oczyszczania wodorowego jest odpowiedni praktycznie do każdego rodzaju skóry w każdym wieku – dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zabieg jest bardzo dobrze tolerowany także przez skóry wrażliwe. Procedura zabiegowa dostosowywana jest przez kosmetologa – indywidualnie do potrzeb klienta.

Zabieg może być wykonywany jednorazowo lub w serii 3-5 zabiegów co 14 dni.

Z

Główne efekty zabiegu to:

  • głębokie nawilżenie i wygładzenie skóry
  • mocne rozświetlenie
  • uczucie „doczyszczonej” świeżej skóry
  • wzmocnienie witalności skóry
  • dotlenienie i oczyszczenie
  • detoksykacja

CENNIK:

–  250 zł 

Skontaktuj się ze mną