Frakcyjna Radiofrekwencja Mikroigłowa

radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa Zabrze Studio Urody Monika

Zabieg radiofekwencji mikroigłowej frakcyjnej – termolifting mikroigłowy

Zabieg będący alternatywą dla zabiegów laserem frakcyjnym CO2, z krótszym okresem rekonwalescencji. Polega na wprowadzaniu bezpośrednio do wewnątrz tkanki wiązki fali elektromagnetycznej o częstotliwości radiowej z automatycznie ustawianą głębokością wkłucia igieł w zakresie 0,3 – 3 mm.

W zabiegach RF mikroigłowej frakcyjnej mikronakłuwanie powoduje uszkodzenia mechaniczne skóry, stymulujące procesy naprawcze oraz pobudzające fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu. Urządzenie do frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej ma głowicę wyposażoną w nasadki z igłami, które po wkłuciu na głębokość dopasowaną przez kosmetologa, podgrzewane są falą elektromagnetyczną na całej długości igieł. W ten sposób podgrzewane są równomiernie wszystkie warstwy skóry aż do tkanki podskórnej. Jest to zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny ponieważ mamy możliwość regulowania głębokości na jakiej ogrzewamy tkankę, energii i czasu emisji fali radiowej.
Frakcyjna Radiofrekfencja zapewnia doskonałą skuteczność w odmładzaniu skóry, wygładzaniu zmarszczek, redukcji porów, trądziku i blizn potrądzikowych oraz usuwaniu rozstępów, napinaniu skóry i jej ujędrnianiu – likwidacja nawisów skóry.
Efekty terapii można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności.
Efekty są w pełni widoczne około trzech miesięcy po zabiegu. Aby uzyskać długotrwały efekt liftingu, zalecane jest wykonanie 2-4 zabiegów w 4-6 tygodniowych odstępach.

Wskazania:

– lifting i odmłodzenie,
– redukcja zmarszczek
– redukcja blizn potrądzikowych, zanikowych, pooperacyjnych, poparzeniowych,
– redukcja rozstępów
– redukcja rozszerzonych porów i przebarwień

Przeciwwskazania:

– ciąża i okres karmienia,
– choroby nowotworowe
– metalowe, silikonowe implanty w miejscu zabiegowym,
– rozrusznik serca,
– epilepsja,
– choroby układu krążenia (hemofilia lub czasowa niska krzepliwość, zakrzepica, nadciśnienie, żylaki w miejscu zabiegu),
– choroby autoimmunologiczne,
– choroby dermatologiczne

radiofrekwencja mikroiglowa Zabrze Studio Urody Monika odmładzanie skóry
radiofrekwencja mikroiglowa lifting zmarszczki Zabrze Studio Urody Monika
radiofrekwencja mikroiglowa Zabrze Studio Urody Monika

A to wiadomość od klientki po zabiegu:

Laser frakcyjny CO2 czy RF mikroigłowy frakcyjny? Który zabieg wybrać?

Lasery frakcyjne jak dotąd działały na głębokości około 1,5 mm, czasem głębiej, aż do 2,5 mm. Niestety jest to związane z długim gojeniem nawet do tygodnia czasu. Dodatkowo zabiegi laserowe u osób z ciemniejszą karnacją niosą ryzyko pojawienia się przebarwień.
Zabieg RF mikroigłowy frakcyjny polecany jest przez lekarzy i kosmetologów ze względu na bardzo krótki czas gojenia.
Laser frakcyjny CO2 jest nadal standardem w wygładzaniu blizn pooparzeniowych, potrądzikowych, rozszerzonych porów, szczególnie na twarzy.
Dlatego RF mikroigłowy frakcyjny działający na głębokości do 3 mm stał się w wielu wskazaniach alternatywą dla lasera frakcyjnego, z krótszym okresem gojenia przy mniejszej inwazyjności zabiegu.
Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, piecze i jest lekko opuchnięta. Rumień ustępuje po około godzinie, makijaż można nałożyć po 24 godzinach.
Efekty zabiegu widoczne są stopniowo w ciągu jednego do trzech, maksymalnie sześciu miesięcy. Zalecane jest wykonanie 2-4 zabiegów RF mikroigłowego w odstępach 4 do 6 tygodni.

Tuż po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie w obszarze poddanym zabiegowi, jednak już po upływie około 3 godzin, zazwyczaj znika.
W indywidualnych przypadkach może utrzymać się do 3 dni.

Przez pierwszy tydzień po zabiegu należy unikać nadmiernego pocierania skóry, a także sauny i gorącej wody.

Należy stosować kremy regenerujące i nawilżające oraz z filtrem, które otrzymasz podczas zabiegu.

Ilość zabiegów w serii zależy od:

  • stanu wyjściowego tkanki,
  • głębokości zmian (blizny, rozstępy, zmarszczki)
  • zdolności skóry do regeneracji
  • oczekiwanych rezultatów terapii

Koszt zabiegu:

Twarz – 650 zł
Twarz + szyja – 750 zł
Twarz + szyja + dekolt – 850 zł
Szyja lub dekolt – 350 zł
Okolica oczu lub ust – 300 zł
Dłonie – 250 zł
Brzuch lub pośladki (rozstępy, wiotka skóra) – od 500 zł
Uda (rozstępy, wiotkość) – od 600 zł
Ramiona – 300 zł
Biust – od 450 zł
Blizny – w zależności od wielkości – od 200 zł
Rozstępy – cena zależna od obszaru działania (ustalana podczas konsultacji)
Trzeci zabieg – rabat 10%

Twoje piękno i samopoczucie jest dla mnie najważniejsze!

Nazywam się Monika i już wiele lat prowadzę swój gabinet kosmetyczny
w Zabrzu. Kosmetyka to moja pasja, ciągle się rozwijam i poszerzam wachlarz zabiegów jakie mogę zaoferować moim klientkom i klientom. Po wysłuchaniu Twoich oczekiwań, staram się tak dobierać zabiegi, aby osiągnąć oczekiwane przez Ciebie rezultaty
Wiele klientek zostaje ze mną na lata! Ponad to stali klienci zawsze mogą liczyć na specjalne rabaty.

zdjecie
Skontaktuj się ze mną