Peel Mission

Peel Mission to marka, stworzona przez polską firmę EMPIRE Pharm, która swoją działalność opiera na produkcji kosmetyków profesjonalnych.

Wyróżniają się one swoim innowacyjnym składem, opartym na kwasach hydroksylowych, dzięki którym preparaty działają szybko dając widoczne efekty.

Firma działa w oparciu o standardy Dobrej Praktyki Produkcyjnej (ang. Good Manufacturing Practice). Certyfikat GMP to gwarancja stosowania rygorystycznych wymagań jakości w odniesieniu do procesu produkcji, surowców oraz pełnej kontroli nad ich pochodzeniem.

Lift Peel – dwufazowy program liftingujący, bazujący na 10% czystym kwasie glicyryzynowym. Składnik ten, dzięki własnościom immunostymulującym i antyoksydacyjnym, pobudza regenerację komórek skóry oraz hamuje działanie hialuronidazy.
Pierwszy etap składa się z zabiegu w gabinecie kosmetycznym. Jego istotnym elementem jest aplikacja ampułki LIFT PEEL STEP 1, z 10% czystym kwasem glicyryzynowym, poprawiającym sprężystość, napięcie i gładkość cery. Zwieńczeniem sesji jest nałożenie LIFT SERUM STEP 2, które Klientka otrzymuje w celu kontynuacji pielęgnacji w domu.

Drugi etap programu polega na pielęgnacji domowej. Preparat LIFT SERUM STEP 2 powinno się nakładać na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, 2 x dziennie. Kwas glicyryzynowy, który stanowi bazowy element produktu, działa przeciwzmarszczkowo. Hamuje wydzielanie hialuronidazy, enzymu rozkładającego

Informacje ogólne:

Lift Peel – dwufazowy program liftingujący, bazujący na 10% czystym kwasie glicyryzynowym. Składnik ten, dzięki własnościom immunostymulującym i antyoksydacyjnym, pobudza regenerację komórek skóry oraz hamuje działanie hialuronidazy. Zabieg powoduje ekspresowy Lifting, poprawe napięcia skóry, wygładzenie cery.

naturalny kwas hialuronowy w skórze, który odpowiada za jędrność i nawilżenie skóry. Dodatkowo wykazuje działanie antyoksydacyjne.

Rezultaty:

  • Ekspresowy lifting
  • poprawia jędrność i gęstość skóry,
  • przywraca prawidłowy poziom nawilżenia skóry,
  • wygładza cerę i minimalizuje drobne zmarszczki ,
  • przywraca młody wygląd

Wskazania:

  • Dla skóry wiotkiej
  • Z utratą jędrności

Aby przedłużyć efekty zabiegów wskazane jest stosowanie w domu toniku Lift Peel (koszt 100z ł) oraz kremu Lift Peel (koszt 150 zł).

Koszt zabiegu:

Koszt zabiegu: 300 zł
Peel Mission studio urody monika zabrze

Reti Peel

Zaawansowany system silnie odmładzający, bazujący na dwóch unikalnych kompleksach retinolowych.

Rekomendowany dla skóry dojrzałej, z widoczną utratą jędrności i zmarszczkami, z przebarwieniami. Profilaktyka przeciwstarzeniowa.

Dwuetapowy system silnie odmładzający, wykorzystujący unikalne podwójne kompleksy retinolowe o stężeniu 10%.

Pierwsza faza to zabieg w gabinecie , którego kluczowym elementem jest spotęgowany kompleks retinolu o najwyższym stężeniu 10%, wzmocniony unikalną kompilacją kwasów AHA. Wpływa na głębsze warstwy skóry, inicjując procesy naprawcze, przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.

Drugi etap trwa kolejnych 7 dni i polega na aplikacji specjalistycznego kremu do nocnej odnowy skóry. Preparat, w skład którego wchodzi kompleks retinolu o stężeniu 2,5%, papaina oraz składniki odżywcze, efektywnie wygładza, niweluje niedoskonałości cery, przywracając młody wygląd, zwiększając poziom nawilżenia oraz nadając jednolity koloryt.

Zalety:

– inicjuje procesy naprawcze,
– przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.
– efektywnie wygładza,
– przywraca młody wygląd

Koszt zabiegu:

Koszt zabiegu: 400 zł
Wskazane cztery zabiegi
Trzeci i czwarty zabieg: 350 zł
Peel Mission studio urody monika zabrze

Efekty:

Twoje piękno i samopoczucie jest dla mnie najważniejsze!

Nazywam się Monika i już wiele lat prowadzę swój gabinet kosmetyczny
w Zabrzu. Kosmetyka to moja pasja, ciągle się rozwijam i poszerzam wachlarz zabiegów jakie mogę zaoferować moim klientkom i klientom. Po wysłuchaniu Twoich oczekiwań, staram się tak dobierać zabiegi, aby osiągnąć oczekiwane przez Ciebie rezultaty
Wiele klientek zostaje ze mną na lata! Ponad to stali klienci zawsze mogą liczyć na specjalne rabaty.

zdjecie
Skontaktuj się ze mną