Lipoliza iniekcyjna

Cincelar Plus

Pozostawia daleko w tyle produkty obecne od kilku lat na rynku dzięki swojej innowacyjnej formule.
Ten produkt otwiera nową erę dla lipolizy iniekcyjnej.

Kwas deoksycholowy, to główny składnik Cincelar Plus, który jest pierwiastkiem obecnym w ludzkim ciele i stosowany jest  głównie do emulgowania tłuszczu. Doskonale wpływa na usuwanie tkanki tłuszczowej. Kwas deoksycholowy jest substancją rozpuszczającą tłuszcz zatwierdzoną przez US FDA i ludzki kwas żółciowy, metaboliczny produkt uboczny bakterii jelitowych człowieka. Kwas dezoksycholowy w organizmie ludzkim jest stosowany do emulgowania tłuszczów które są wchłaniane w jelicie. Cincelar Plus można stosować na obszary, z których chcesz usunąć tłuszcz. Środek nie jest bolesny. Istnieje możliwość wystąpienia skutków ubocznych, takich jak obrzęk, zasinienie lub zaczerwienienie. Efekt usuwania tłuszczu przez Cincelar Plus wynika z niszczenia komórek tłuszczowych, a nie ich kurczenie się, jest półtrwałe i nie ma zjawiska jo-jo.

Cincelar Plus pobudza fibroblasty, produkujące kolagen, usuwa tłuszcze , poprawia wygląd i elastyczność skóry. Preparat jest produkowany zgodnie z zasadami GMP. Nie jest przeszkodą uczulenie na soję jak w PPC. Nie rozpulchnia skóry-ujędrnia ją.

Efekt:

  • Natychmiastowy efekt spalania tkanki tłuszczowej,
  • Zmniejszenie zbędnych lipidów i tłuszczu na twarzy lub ciele,
  • Produkt indukujący zapewnia naturalną i ostrą linię twarzy.

Koszt zabiegu:

  • Drugi podbródek: 300zł
  • Jedna ampułka na ciało: 350zł
  • Dwie ampułki na ciało: 600zł
Lipoiliza iniekcyjna - zdjecie

Twoje piękno i samopoczucie jest dla mnie najważniejsze!

Nazywam się Monika i już wiele lat prowadzę swój gabinet kosmetyczny
w Zabrzu. Kosmetyka to moja pasja, ciągle się rozwijam i poszerzam wachlarz zabiegów jakie mogę zaoferować moim klientkom i klientom. Po wysłuchaniu Twoich oczekiwań, staram się tak dobierać zabiegi, aby osiągnąć oczekiwane przez Ciebie rezultaty
Wiele klientek zostaje ze mną na lata! Ponad to stali klienci zawsze mogą liczyć na specjalne rabaty.

zdjecie
Skontaktuj się ze mną