Oczyszczanie wodorowe

Terapia wodorowa, zwana także oczyszczaniem lub peelingiem wodorowym to nowy zabieg w kosmetologii.

Znakomite właściwości wody wodorowej zostały odkryte już dawno temu – udowodniono jej działanie przeciwstarzeniowe, odtoksyczniające i poprawijące wydolność organizmu.
Na tych właśnie właściwościach wody wodorowej oparto najnowszą technologię oczyszczania wodorowego.

W nawodorowanej wodzie znajduje się od 200-500 razy więcej wodoru niż w naturalnej wodzie – dzięki temu wolne atomy wodoru mogą „przyczepić się” do wolnych rodników powodujących starzenie i dzięki reakcji chemicznej stworzyć wodę. Tym samym dzięki tej reakcji uzyskujemy działanie przeciwstarzeniowe, detoksykujące i nawilżające.

Przy okazji woda wodorowa dzięki ruchowi cyrkulacyjnemu w głowicy – wykonuje delikatny peeling i głębokie oczyszczanie skóry z zanieczyszczeń – efekt znany z technologii oxybrazji.

Ponadto po zabiegu oczyszczania wodorowego stosuję także technologie infuzji oraz ultradźwięki – które znakomicie pomagają substancjom aktywnym wniknąć wgłąb skóry.

Zabieg oczyszczania wodorowego jest odpowiedni praktycznie do każdego rodzaju skóry w każdym wieku – dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zabieg jest bardzo dobrze tolerowany także przez skóry wrażliwe. Procedura zabiegowa dostosowywana jest przez kosmetologa – indywidualnie do potrzeb klienta.
Zabieg może być wykonywany jednorazowo lub w serii 3-5 zabiegów co 14 dni.

Rezultaty:

  • głębokie nawilżenie i wygładzenie skóry
  • mocne rozświetlenie
  • uczucie „doczyszczonej” świeżej skóry
  • wzmocnienie witalności skóry
  • dotlenienie i oczyszczenie
  • detoksykacja

Koszt zabiegu:

300 zł 

oczyszczanie wodorowe Zabrze Studio Urody Monika
terapia wodorowa przeciw starzeniu Zabrze Studio Urody Monika

Twoje piękno i samopoczucie jest dla mnie najważniejsze!

Nazywam się Monika i już wiele lat prowadzę swój gabinet kosmetyczny
w Zabrzu. Kosmetyka to moja pasja, ciągle się rozwijam i poszerzam wachlarz zabiegów jakie mogę zaoferować moim klientkom i klientom. Po wysłuchaniu Twoich oczekiwań, staram się tak dobierać zabiegi, aby osiągnąć oczekiwane przez Ciebie rezultaty
Wiele klientek zostaje ze mną na lata! Ponad to stali klienci zawsze mogą liczyć na specjalne rabaty.

zdjecie
Skontaktuj się ze mną