Presoterapia

Drenaż limfatyczny

Presoterapia jest to terapia ciśnieniem polegająca na masażu uciskowym inaczej mówiąc na drenażu limfatycznym. Stosowana najczęściej jest w fizjoterapii, w medycynie estetycznej, ale również w leczeniu układu krwionośnego i limfatycznego. Presoterapia polega na pobudzeniu układu limfatycznego i korygowaniu zmian w systemie krążenia co w konsekwencji powoduje zmniejszenie obrzęków żylnych i limfatycznych. Ten typ zabiegu odpowiedni jest dla osób, które zmagają się z problemem otyłości i mają cellulit – przyczynia się do zmniejszenia wagi ciała i nadania figurze kształtu. Zapobiega zatrzymaniu wody w organizmie, jest ukojeniem dla osób cierpiących na silne nerwobóle i obrzęki.

Wskazania:

– leczenie cellulitu
– leczenie otyłości lub nadwagi,
– poprawa jakości skóry,
– opieka po liposukcji
– zespół ciężkich nóg
– zimne nogi.

Ponadto presoterapia jest stosowana jako uzupełnienie dla sportowców. Po zakończeniu zabiegu nogi stają się lżejsze i rozluźnione, a mięśnie zrelaksowane.

Koszt zabiegu:

Koszt jednego zabiegu – 100 zł
Pięć zabiegów – 450 zł (płatność z góry)
Dziesięć zabiegów – 800 zł (płatność z góry)
Presoterapia jako dodatek do zabiegu na twarz lub henny – 50 zł

drenaż limfatyczny Zabrze Studio Urody Monika

Twoje piękno i samopoczucie jest dla mnie najważniejsze!

Nazywam się Monika i już wiele lat prowadzę swój gabinet kosmetyczny
w Zabrzu. Kosmetyka to moja pasja, ciągle się rozwijam i poszerzam wachlarz zabiegów jakie mogę zaoferować moim klientkom i klientom. Po wysłuchaniu Twoich oczekiwań, staram się tak dobierać zabiegi, aby osiągnąć oczekiwane przez Ciebie rezultaty
Wiele klientek zostaje ze mną na lata! Ponad to stali klienci zawsze mogą liczyć na specjalne rabaty.

zdjecie
Skontaktuj się ze mną