Zamykanie naczynek, usuwanie włókniaków i prosaków

Zamykanie naczynek i usuwanie włókniaków w gabinecie kosmetycznym w Zabrzu – jak to wygląda?

W Studio Urody Monika do zabiegów termokoagulacji i elektrepilacji wykorzystujemy urządzenie Biotronik Epilan D15. Działanie aparatu wykorzystuje zjawisko silnego miejscowego, termicznego oddziaływania prądu wielkiej częstotliwości aplikowanej na tkankę w miejscu styku elektrody lub igły z tkanką. Takie działanie powoduje koagulację tkanki, zamyka naczynka krwionośne nie dopuszczając do krwawienia oraz zapewnia dużą aseptyczność zabiegu, będąc jednocześnie bardzo skuteczne i mało bolesne.

TERMOKOAGULACJA

zabieg, w którym wykorzystuje się prąd wielkiej częstotliwości, to technika stosowana w celu uzyskania efektu koagulacji niektórych powierzchniowych niedoskonałości skóry, takich jak: zmiany naczyniowe, np. pęknięcia naczyń włosowatych, naczyniaki gwiaździste, „rubinki”, zmiany skórne, np. brodawczaki, prosaki, włókniaki i inne.

Koszt zabiegu:

– pojedyncza zmiana – 100 zł
– zabieg do 10 minut – 130 zł
– zabieg do 15 minut – 150 zł
– zabieg do 25 minut – 200 zł

Zabrze Studio Urody Monika Zamykanie naczynek usuwanie włókniaków

Efekty po 3 tygodniach od zabiegu

Twoje piękno i samopoczucie jest dla mnie najważniejsze!

Nazywam się Monika i już wiele lat prowadzę swój gabinet kosmetyczny
w Zabrzu. Kosmetyka to moja pasja, ciągle się rozwijam i poszerzam wachlarz zabiegów jakie mogę zaoferować moim klientkom i klientom. Po wysłuchaniu Twoich oczekiwań, staram się tak dobierać zabiegi, aby osiągnąć oczekiwane przez Ciebie rezultaty
Wiele klientek zostaje ze mną na lata! Ponad to stali klienci zawsze mogą liczyć na specjalne rabaty.

zdjecie
Skontaktuj się ze mną