Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest uniwersalną i niezastąpioną metodą stosowaną do szybkiej i skutecznej regeneracji i poprawy wyglądu skóry oraz jej odmłodzenia przy zachowaniu w pełni naturalnego efektu

Jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Pielęgnuje skórę przywracając jej świeży, młody wygląd.

Dzięki tej technice można wprowadzić pod skórę substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie.

Zabieg przeznaczony jest dla osób w każdym wieku, nawet młodych, od 25 roku życia, których skóra wymaga nawilżenia i regeneracji, pojawiają się przebarwienia posłoneczne czy też cienie pod oczami. Stosuje się go również jako profilaktykę przeciwstarzeniową. Mezoterapia przynosi dobre rezultaty u osób z delikatną, wiotką, odwodnioną oraz dojrzałą skórą, która traci jędrność. Dzięki tej metodzie w łatwy i szybki sposób można poprawić kondycję skóry. Mezoterapię igłową można łączyć dodatkowo z innymi zabiegami estetycznymi.

 

Kwas hialuronowy HAFILLER®

 posiada zdolność do wiązania wody; dzięki temu sprawia że skóra po zabiegu jest jest bardziej elastyczna, nawilżona i napięta. Dodatkowo, podanie preparatu za pomocą iniekcji pobudza naturalne procesy odnowy i regeneracji skóry poprzez stymulację komórek tkanki łącznej do produkcji kolagenu. Efekt? Piękny, młody wygląd na dłużej!

Hafiller Fine Lines jest nieusieciowanym, medycznym, czystym kwasem hialuronowym przeznaczonym do zabiegów mezoterapii igłowej. Czystość kwasu jest poparta m.in. europejskim certyfikatem medycznym.
Hafiller Fine Lines ma postać przezroczystego żelu o dużej skali gęstości Jest w pełni wchłanialny. Czas wchłaniania medycznego żelu roztworu hialuronianu nieusieciowanego wynosi ok. 24-72h i zależy od użytego stężenia. Im wyższe stężenie produktu tym dłuższy jest czas jego wchłaniania.

Może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. Zabiegi można wykonywać na całą powierzchnię ciała – najczęściej: twarz, szyja, dekolt, dłonie.
Hafiller Fine Lines profilaktycznie można zacząć stosować już od 25. roku życia jednakże najlepsze zastosowanie znajduje dla skór dojrzałych, z widocznymi zmarszczkami, słabo nawilżonych jak również skór starszych, mocno zniszczonych. Dzięki zastosowaniu Hafiller Fine Lines uzyskuje się efekt głębokiego nawilżenia, napięcia, zwiększenia elastyczności i gęstości skóry, ujędrnienia, wyraźnego spłycenia zmarszczek.
W przypadku zastosowania serii zabiegów – ok. 4 – 5 zabiegów – efekty te utrzymują się około 6 miesięcy. Zalecane są zabiegi przypominające – 1 zabieg w miesiącu – które pomagają wydłużyć ten czas.

 

Wpływ środowiska, stres, niezdrowa dieta, szkodliwe skutki niezdrowego stylu życia, wszystkie te czynniki są bezpośrednimi przyczynami niezdrowego wyglądu. Za ich sprawą skóra jest narażona na szybsze zmiany zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Istnieje jednak szybki i bezpieczny sposób, który pozwala zatrzymać i odwrócić skutki starzenia, a także przywrócić skórze odpowiedni poziom nawilżenia.8

HAFILLER® FineLines to medyczny kwas hialuronowy, który służy do spłycenia powierzchownych zmarszczek mimicznych jak również intensywnie wpływa na poprawę gęstości skóry zwiększając jej sprężystość, gładkość i napięcie. Jest przeznaczony do do korekcji płytkich zmarszczek czołowych, wokół ust oraz oczu; do głębokiej rewitalizacji i odbudowy skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Rewitalizacja ta polega na stymulacji naturalnych procesów naprawczych poprzez działanie kwasu hialuronowego jak również poprzez regenerację skóry po mikroiniekcjach. HAFILLER® FineLines ma działanie głęboko nawilżające.

Przybliżona liczba cząsteczek żelu na ml: 300 000
Wielkość cząsteczek (μM.): 0.10-0.15
Wskazania do stosowania i pola aplikacji:

głęboka rewitalizacja twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni;
korekta bardzo delikatnych, płytkich zmarszczek – zmarszczki wokół oczu tzw. „kurze łapki”, zmarszczki wokół konturu ust, zmarszczki mimiczne etc.
wypłycenie poprzecznych zmarszczek czoła oraz lwiej zmarszczki;
wyraźna poprawa struktury skóry;
niwelowanie blizn potrądzikowych;
nawodnienie skóry po silnej ekspozycji słonecznej;
regeneracja skóry po nadmiernym odchudzaniu;
bardzo silne nawilżenie skóry.

Zobacz zdjęcia ze szkolenia zaawansowanego

Koszt zabiegu:

Koszt zabiegu: 450 zł
Trzeci zabieg: 400 zł
Seria 3 zabiegów płatna z góry – 1200 zł

RevitaCare CYTOCARE 532

Skuteczność RevitaCare CYTOCARE 532 zawdzięcza swojej unikalnej formule, składającej się z 55 aktywnych składników – witamin, soli nieorganicznych i aminokwasów. Po zastosowaniu RevitaCare CYTOCARE 532 skóra jest wyraźnie odmłodzona i wygładzona, a efekty starzenia zahamowane. Składniki aktywne w połączeniu z kwasem hialuronowym przyśpieszają regenerację komórek. Skóra jest nawodniona i w wyraźnie lepszej kondycji.

Promienna skóra, blask i wygładzenie zmarszczek – to wszystko efekty mezoterapii z wykorzystaniem RevitaCare CYTOCARE 532. 

Specyfikacja:

– wyrównuje nawet głębsze zmarszczki
– poprawia konsystencję i odnawia skórę właściwą
– intensywnie nawadnia głębokie partie skóry
– efekt przeciwutlenianiający i ochronny
– redukuje ilość powstających zmarszczek
– utrzymuje biologiczną równowagę skóry
– kompleksowo odżywia skórę
– zapewnia promienność i blask

Efekty:

– zachowuje biologiczny kapitał skóry
– zatrzymuje efekty starzenia
– nawadnia i regeneruje
– widocznie lepsza kondycja skóry
– poprawia elastyczność skóry
– powraca naturalnie młody wygląd

Koszt zabiegu:

Cena za mezoterapia igłowa Cytocare zabieg na twarz: 300 zł
Zabiegi wykonujemy w serii 4-5 zabiegów co 2 tygodnie. Następnie zabieg utrwalający efekty za miesiąc, a następnie za 3 miesiące. 
W celu podtrzymania efektów polecamy wykonać 2 serie zabiegowe w roku.
Zabieg na twarz plus szyja lub dekolt: 450 zł

 

revitacare cytocare Zabrze Studio Urody Monika

Twoje piękno i samopoczucie jest dla mnie najważniejsze!

Nazywam się Monika i już wiele lat prowadzę swój gabinet kosmetyczny
w Zabrzu. Kosmetyka to moja pasja, ciągle się rozwijam i poszerzam wachlarz zabiegów jakie mogę zaoferować moim klientkom i klientom. Po wysłuchaniu Twoich oczekiwań, staram się tak dobierać zabiegi, aby osiągnąć oczekiwane przez Ciebie rezultaty
Wiele klientek zostaje ze mną na lata! Ponad to stali klienci zawsze mogą liczyć na specjalne rabaty.

zdjecie
Skontaktuj się ze mną