Oxybrazja HEBE

OXYBRAZJA, nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową

Rodzaj peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora. Zabieg ten jest skuteczną a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej. Podstawowym działaniem oxybrazji jest złuszczanie powierzchownych warstw naskórka, przez co pobudzany jest proces naskórkowania, czyli gojenie się naskórka. 
 
Wielokrotne stosowanie zabiegu oddziałuje również na skórę właściwą, pobudzając syntezę włókien kolagenowych i elastycznych. Dzięki temu następuje zwiększenie elastyczności skóry i spłycenie powierzchownych zmarszczek. Oxybrazja przyśpiesza usuwanie zaskórniaków, zmniejsza łojotok oraz działa na bakterie beztlenowe, które odpowiedzialne są za powstawanie trądziku pospolitego. Oprócz złuszczania w oxybrazji wykorzystuje się terapię zimnem, co hartuje i wzmacnia ściany naczyń. Dzięki temu zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Rezultaty:

– nawilża i dotlenia skórę
– oczyszcza i dezynfekuje skórę
– wzmacnia i hartuje ściany naczyń krwionośnych
– wspomaga leczenie trądziku różowatego
– łagodzi objawy trądziku (eliminuje bakterie beztlenowe)
– łagodzi stany zapalne skóry
– poprawia koloryt skóry
– rewitalizuje, czyli ożywia skórę

Przeciwskazania:

– infekcje na skórze, np. opryszczka
– świeże rany
– ciężkie choroby ogólnoustrojowe
– nowotwory

Koszt zabiegu:

250 zł

Oxybrazja HEBE Zabrze Studio Urody Monika

Twoje piękno i samopoczucie jest dla mnie najważniejsze!

Nazywam się Monika i już wiele lat prowadzę swój gabinet kosmetyczny
w Zabrzu. Kosmetyka to moja pasja, ciągle się rozwijam i poszerzam wachlarz zabiegów jakie mogę zaoferować moim klientkom i klientom. Po wysłuchaniu Twoich oczekiwań, staram się tak dobierać zabiegi, aby osiągnąć oczekiwane przez Ciebie rezultaty
Wiele klientek zostaje ze mną na lata! Ponad to stali klienci zawsze mogą liczyć na specjalne rabaty.

zdjecie
Skontaktuj się ze mną